kontakt@rightpower.sk +421 902 111 144 - Magyarul is kommunikálunk
shape
shape

Výhody elektřiny od RIGHT POWER

Vybrat si nás jako dodavatele elektrické energie se doopravdy vyplatí.

title
Elektřina za nejlepší cenu

Máme nejnižší cenu elektřiny na českém trhu.

title
Zelená energie

Garantujeme certifikovanou energii výhradně z obnovitelných zdrojů.

title
Proklientský přístup

Když se rozhodnete pro RIGHT POWER, o všechno se postaráme za vás.

About
About
shape

Přejít k nám je jednoduché.

Instalaci a servis nechte na nás a vaše elektřina se stane zelenou automaticky - bez doplatků. RIGHT POWER šetří nejen životní prostředí, ale i vaše náklady na energie.

shape

Mám zájem o nezávazné nacenění elektřiny pro domácnost

  img
  shape

  Najčastejšie otázky

  Ak máte otázky alebo potrebujete pomôcť s postupom pri riešení vašich požiadaviek, sme tu pre vás. Ak ste nenašli to, čo potrebujete, napíšte nám na našu mailovú adresu: kontakt@rightpower.sk

  Zelená elektrina je elektrina vyrobená z obnoviteľných zdrojov energie. Obnoviteľné zdroje energie (skrátene OZE) sú také zdroje, ktoré sa prirodzene obnovujú v priebehu ich využívania. V ich čerpaní možno hypoteticky pokračovať ďalšie miliardy rokov – v podstate kým bude svietiť Slnko. Konkrétne ide o slnečné žiarenie a z toho odvodenú veternú energiu a vodnú energiu, ďalej o energiu prílivu, geotermálnu energiu, biomasu atď.

  Na Slovensku je väčšina elektriny vyrobená z neobnoviteľných zdrojov energie, ako sú jadrové palivo, hnedé alebo čierne uhlie, zemný plyn a iné. Tieto spôsoby výroby energií poškodzujú naše životné prostredie, pretože produkujú obrovské množstvo CO2. To spôsobuje znečisťovanie ovzdušia, zhoršovanie životných podmienok a globálne oteplovanie.

  Zelená elektrina je vyrobená 100% zo zdrojov energie, ktoré sa prirodzene obnovujú a sú nevyčerpateľné. Medzi takéto zdroje patríi slnko, vietor alebo voda. Ďalšími obnoviteľnými zdrojmi energie sú biomasa, geotermálna voda a ďalšie.

  Všetka naša elektrická energia, ktorú dodávame v Európe, má záruky pôvodu, tzv. Zelené energetické certifikáty (Guarantees of Origin), ktoré od nás dostanete spolu s energiami. Tieto certifikáty sú vydávané presne na také množstvo energie, aké sa vyrobí z obnoviteľných zdrojov. Odoberaním elektrickej energie so zelenými certifikátmi podporujete zvyšovanie výroby elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov a vďaka vám je trh s energiami tlačený dodávať viac zelenej energie a znižovať výrobu tej obyčajnej, ktorá škodí nášmu životnému prostrediu. Ďakujeme.

  Ako prvé nás, prosím, kontaktujte so žiadosťou o cenovú ponuku. Máte na to tri rôzne možnosti. Môžete vyplniť náš formulár so žiadosťou o nezáväznú ponuku alebo nám napíšete na emailovú adresu kontakt@rightpower.sk alebo nám zavoláte na naše číslo: 0902 111 144. Zašleme vám našu ponuku a
  ďalej už stačí postupovať podľa inštrukcií. Prepis a zmenu u pôvodného dodávateľa vyriešime za vás.

  Z vašej strany potrebujeme len pár minút pri podpísaní novej zmluvy. Proces zmeny dodávateľa elektrickej energie je veľmi jednoduchý a RIGHT POWER všetko vybaví za Vás na základe
  splnomocnenia, ktoré je súčasťou zmluvy. Podmienkou zmeny je ukončenie zmluvy s doterajším dodávateľom v súlade s podmienkami výpovednej lehoty pôvodného dodávateľa.
  Preto úplný prechod od starého dodávateľa k nám závisí od tejto lehoty, avšak vy už nemusíte nič riešiť, iba počkať na definitívne oznámenie o zmene.

  Problémy súvisiace s poruchami pri distribúcii elektriny je potrebné hlásiť poruchových linkách vášho distribútora:

  Západoslovenská distribučná, a. s.         –       0800 111 567

  Stredoslovenská distribučná, a. s.           –       0800 159 000

  Východoslovenská distribučná, a. s.       –       0800 123 332

  shape

  Za vaši domácnost zasadíme strom

  Za každou domácnost, která bude odebírat naši elektrickou energii, vysadíme strom. Chceme tak ještě víc pomoct naší přírodě a spolu s vámi se zasloužit o zelenější Česko.

  About
  shape

  Naše výroba energií z obnovitelných zdrojů

  Podívejte se na fotografie naší větrné elektrárny

  partner_img

  Mějte ještě ekologičtější domov a zároveň snižte svoje energetické náklady díky spolehlivým solárním panelům.

  shape